עדכון מועדת בית הכנסת

ועדת בית כנסת • כניסות

 

שלום לכולם,

לפני ארבעה חודשים בדיוק נכנסנו לבית הכנסת המחודש שלנו. ההתרגשות הייתה עצומה והציפיות מבית הכנסת רבות. בית הכנסת הנישא בראש הגבעה יהיה מוקד לתפילותינו, מרכז סביבו כולנו מתאחדים ביום יום ובאירועים מיוחדים. בית הכנסת משקף אותנו במידה רבה - כלפי עצמינו, כלפי המבקרים בו וכלפי שמיא.

המפגש של הציפיות והאידיאות עם המציאות מצמיחה אתגרים ודורשת תשומת לב רבה. בכדי שבית הכנסת שלנו יעמוד בציפיות ויאפשר תפילות נעימות, לימוד מסעיר ומפגש מפרה, כולנו צריכים להשקיע ולהתאמץ. בית הכנסת הוא הבית של כולנו, ואנחנו נדרשים לדאוג לו ולטפח אותו.

ועדת בית הכנסת עמלה רבות על כל פרטי הפרטים הנדרשים בתפעול והובלת בית הכנסת. הועדה מפעילה צוות עיצוב שדואג לקידום רכישת הריהוט ועיצוב פנים בית הכנסת. צוות תחזוקה שעסוק בתחזוקה השוטפת של המבנה, צוות בית מדרש שעסוק במיקסום לימוד התורה וניצול בית המדרש. צוות חגים ואירועים שנותן את הדעת למעגל השנה בבית הכנסת וכמובן צוות גבאים שעמל על איכות התפילות, לב ליבו של בית הכנסת.

ב"ה בית הכנסת חי ומתפקד בזכות העמל הרב של הרבה מאוד אנשים.

התחזוקה השוטפת של בית הכנסת על כלל מרכיביה מוערכת בעלות של מעל מאתיים אלף ₪ בשנה, והעלות הזו נתונה על כתפינו המתפללים. כפי שפורסם בעבר התשלום למשפחה הוא מאה ₪ בחודש החל מניסן תשע"ט, מועד כניסתנו למשכן.

עד כה הסדירו את התשלום מעל מאה משפחות, ואנו קוראים לשאר המשפחות להסדיר את התשלום בהקדם על מנת לאפשר לבית הכנסת שלנו להמשיך לפעול ולפרוח.

כפי שפורסמנו בנוהל חלוקת המקומות לפני כשנה, מפת מקומות הישיבה בבית הכנסת היא דינאמית ותלויה בנתונים המשתנים של המתפללים. המפה תעודכן בכל שנה לקרא חגי תשרי, בהתאם לשינויים שיחולו באותה שנה. עמידה בתשלומים הקבועים והשוטפים הוא אחד התנאים לזכאות.

דרכי התשלום הן:

  • העברה של מלוא הסכום השנתי דרך אתר הבנק האישי לחשבון 873543 בסניף 07 של הבנק הבינ"ל, על שם עמותת אוהל מאיר (סוג תשלום - דמי חבר) ושליחת צילום מסך למספר 0506721797
  • מילוי טופס הרשאה לחיוב חשבון (שנשלח וחולק בעבר). החתמת הבנק והחזרת הטופס בצירוף חתימה וחותמת הבנק.
  • הקמת הרשאה לחיוב חשבון באתר הבנק האישי, לפקודת קוד מוסד 53042 (ללא מגבלת זמן או סכום). שליחת צילום מסך למספר 0506721797 או למייל nililevisy@gmail.com
  • מסירת שיק – עד שני תשלומים - לפקודת "עמותת בית כנסת אוהל מאיר"

 

אנו עומדים לרשותכם בכל עניין שקשור לבית הכנסת ונשמח לכל סיוע ויזמה להעצמת בית הכנסת שלנו,

בברכה,

ועדת בית כנסת.